مطالب املاک

مطالب املاک

آگاهی لازم در مورد اپلیکشن های خرید و فروش ملک

🔴 هشدار به افرادی که تبلیغات ملک خود را در فضای مجازی منتشر میکنند و یا از طریق فضای مجازی و یا اپلیکیشنهای ملکی به دنبال خرید و یا اجاره ملک میباشند!!!!

♦️خریدار و فروشنده ،موجر و مستاجر عزیز ،مراقب سقوط از دیوار باشید..!!

🔺 میگویند جلوی استفاده از تکنولوژی را نمیشود گرفت و به تاخت میروند تا آخرین رمق های فعالان صنفیِ امیدوار به بازار مسکن را نیز از آنها بستانند..!!

🔺 امروزه با پدیده عجیبی مواجه هستیم دور زدن صنوف توسط مردم و در واقع دور زدن مردم توسط مردم…!!!

🔺 خریدار و فروشنده و یا مستاجر و مالک یکدیگر را در فضای مجازی می یابند و به دلیل برخی ملاحظات بدون مراجعه به دفاتر مشاوران املاک اقدام به عقد قرارداد مینمایند…!!!

♦️پیش از آنکه کسی را متهم کنیم مخاطبین ما ، ملت شریف ایران هستند

🔺عزیزان ، معامله ی ملک ، معامله دوچرخه و اسکوتر نیست…!!!

♦️ معامله تمام اندوخته و حاصل تلاش یک عمر است.

🔺 آیا میشود به خاطر نپرداختن به اصطلاح کمیسیون ، فردی غریبه را به خصوصی ترین بخش های ملک خویش راه دهیم و مسبب بروز جرم و جنایت شویم…!!!

🔺 مطابق آمار پلیس فتا ، بسیاری از جرایم رخ داده در حوزه اینترنتی ، ناشی از سهل انگاری قربانیان بوده است.

🔺 و از آنطرف چه خانه هایی که از طریق همین فضای مجازی و توسط متصرف و کلاهبرداران و نه مالک واقعی به دهها نفر فروخته و یا رهن داده شده است…!!!

🔺  نقش مشاور املاک خبره و امین را در معاملات خود کوچک نکنید.

🔺 مشاوران املاک ، واسطه ای آگاه به حقوق شما هستند.

♦️توصیه:

اگر ملک خود را در فضای مجازی آگهی میکنید و قصد دارید معامله مستقیم و بدون واسطه ای انجام دهید ، کمترین احتیاط لازم اینکه خانه تان خالی باشد و حداقل برای بازدید افراد ، با مشاوراملاک مورد اعتمادتان هماهنگ باشید.

🔺 چرا که مشاوران املاک اغلب هویت مشتریان را ثبت و حداقل شناسایی ظاهری چهره فرد بازدید کننده را در دفترشان و با کمک دوربین های مداربسته انجام میدهند.

🔺 اگر از طریق فضای مجازی ، ملک میخرید برای بررسی اسناد و مدارک و هویت مالک از مشاور املاک مورد اعتمادتان مدد بخواهید تا دچار کلاهبرداری ملکی نشوید.

🔺 مطمئن باشید ارقامی که به مشاوران املاک میپردازید به مانند بیمه ، آسایش روانی شما را تضمین کرده و ارزشی والاتر برای شما به ارمغان خواهد آورد.منبع مباشر

#هشدار
#خطرات
#دنیای_مجازی
#اپلیکیشنهای_ملکی

#اپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.